Üniversite hayallerinizi şansa bırakmayın!

Uzun zamandır eşimin de arasında bulunduğu büyük bir ekiple,  üzerinde çalışılan Hangiüniversite.com açıldı. Sürekli değişen sınav sistemi ve bilinmezlikler üzerine kurulu eğitim sistemimizde öğrencilerin hayatlarının en önemli kararlarından birine rehberlik yapacak , ışık tutacak kulvarında  ilk ve tek site. Öğrencilerin ve ailelerin faydalanacağını düşündüğüm hangiüniversite.com öğrencilerin gelecek planlarını varsayımlara değil doğru ve sağlam temellere dayandıracak. Öğrencilere tercih provası imkanı sunacak hangi üniversite.com bu önemli kararı şansa bırakmamanızı sağlayacak. Bu çetrefilli yolda bütün öğrencilere başarılar diliyorum.

Hatice

Yorumlar

  • kesinlikle süper bir hizmet…Geçenlerde bir arkadaşımla Zaman gazetesi röpörtaj yapmıştı. 7 kardeşler 7 si farklı bir sınav sistemiyle üniversiteyi kazanmış. Şaka mı diceksin ama hayır …Taş gibi gerçek 🙂

    kezban Kas 5, 2010 11:52 pm Cevapla

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar İlgini Çeker Mi? rastgele tarifler...

Food Menu
Food is home to 5,000+ of the web's best branded recipes! We cover everything. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam dictum nisl quis libero adipiscin!